категорії: новина

МНК запрошує молодіжні організації взяти участь у турнірі на Кубок пам’яті Героїв

теґи: Кубок Героїв, МНК, турнір, футбол

 ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» запрошує молодіжні організації взяти участь в турнірі з міні-футболу на Кубок пам’яті Героїв.

Захід присвячений 100-річчю від дня народження визначного діяча українського національно-визвольного руху, Голови ОУН, керівника Антибільшовицького блоку народів Ярослава Стецька.

Турнір відбудеться у форматі 5 на 5 у закритому приміщенні.

Орієнтовні дати проведення турніру: 4-5 або 11-12 лютого (в суботу або неділю).

В разі згоди на участь команди від вашої організації, просимо надіслати заявку, де зазначити назву команди та склад учасників, на електронну адресу mnk@mnk.org.ua до 1 лютого.

Вікові обмеження учасників: від 16 до 28 років.

Контактна особа: Сергій – 050 384 52 04

Регламент турніру:

Турнір навиліт – за «олімпійською системою» – 1/8, 1/4, 1/2, матч за третє місце і фінал

Кількість осіб в команді: 4 в полі, 1 на воротах, 5 запасних.

До турніру не допускаються професійні футболісти (які грали в 2-й, 1-й, прем’єр-лізі чи в молодіжному складі команд, які беруть участь в змаганнях в професійних лігах українського футболу)

 Довідка:

Турнір «Кубок пам’яті Героїв» було започатковано в 2006 р. Кожен рік він присвячувався конкретній героїчній постаті з української історії.

Чотири роки турнір відбувався за підтримки Київської міської державної адміністрації, а саме – Головного управління у справах сім’ї, дітей та молоді КМДА.

Переможцями турніру ставали Українська студентська спілка, Християнсько-Демократичний Союз Молоді, Молодіжний націоналістичний конгрес та двічі збірна НАУКМА.