категорії: афіша події

«Відвага» - табір волі та характеру!

теґи: дитячий табір, літній відпочинок
Початок: 1.08.2011
Закінчення: 12.08.2011
Місце: Сумська область
Адреса: Сумська область
Предмет події: МНК, табір Відвага Кількість відвідувачів: 2

З 1 по 12 серпня на кордоні з Росією відбудеться вишкільний табір для молоді «Відвага – 2011 ім. І. Гавдиди», учасниками якого можуть стати всі бажаючі, віком від 16 до 26 років, які будуть відібрані на конкурсній основі.

 Мета табору – фізичний та ідеологічний вишкіл молоді. Програма  ефективно поєднує в собі як фізичне так й інтелектуальне навантаження та складається з чотирьох блоків, а саме:

таборовий, який включає в себе низку лекцій з табірництва, мандрівництва, виживання в природі, орієнтування на місцевості і т.п.;

громадська дія, де учасники зможуть дізнатися як правильно поводитись на громадських акціях та при затриманні міліцією, як якісно використовувати соціальні мережі в роботі громадського активіста;

– а також ідеологічний та історичний, який включатиме в себе ленкції про Конотопську битву, історію Холодного Яру, дискусії про боротьбу ірландських та хорватських націоналістів, героїчні сторінки з боротьби УПА та  багато інших цікавих, а головне –  актуальних тем. Дискусії відбуватимуться за участю фахових спеціалістів.

 Практична частина складатиметься з туристичних та спортивних змагань (регбі, волейбол, кікбоксінг), водних ігор, теренової гри, змагань з туристичної техніки, смуги перешкод та вимаршу довжиною понад 60 км з елементами квесту.

 Важливою особливістю «Відваги» є сувора дисципліна, яку повинен дотримуватись кожен учасник табору. Алкоголь тут суворо заборонений, а курити можна тільки 10 хвилин на добу у визначений час.  Детально з правилами табору можна ознайомитись тут.

Табір проходитиме на березі річки Псел, Сумська область, поблизу кордону з Росією.
З 1 по 12 серпня 2011 року.
Участь у таборі є БЕЗКОШТОВНОЮ при умові виконання виряду.

«Відвага» – це  спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати!

Організатор: ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес»
Контактна інформація: e-mail: mnk@ua.fm,моб.тел.: 096 188-37-93, Іван

 

На події були

Всі
Я був там